19. kolo
  Termín Utkání Výsledek
  ÚT 19.02. 17:30 KK Slavia Praha - TJ Sokol Benešov B 6 : 2 2607 : 2509
  ST 20.02. 17:30 SK Meteor Praha - Konstruktiva Praha B 0 : 0 0000 : 0000
  ST 20.02. 19:30 SC Olympia Radotín - Konstruktiva Praha A 0 : 0 0000 : 0000
  ČT 21.02. 19:00 PSK Union Praha - KK Slavoj Praha B 0 : 0 0000 : 0000
  22.02. 17:00 TJ AŠ Mladá Boleslav - TJ Praga Praha 0 : 0 0000 : 0000
  22.02. 17:30 TJ Neratovice - KK Jiří Poděbrady B 0 : 0 0000 : 0000
  22.02. 18:00 TJ Sokol Brandýs n. L. - TJ Sparta Kutná Hora B 0 : 0 0000 : 0000
                     
  18. kolo   TOP 6 18. kolo    
  Utkání Výsledek      
  TJ Praga Praha - TJ Neratovice 7 : 1 2499 : 2027   BŘEZINA Stanislav KK Slavoj Praha B 480 1x
  SC Olympia Radotín - PSK Union Praha 3 : 5 2481 : 2506   ZAHRÁDKA Zdeněk KK Konstruktiva Praha A 479 3x
  Konstruktiva Praha A - Konstruktiva Praha B 6 : 2 2658 : 2573   HYBŠ Karel KK Konstruktiva Praha B 476 2x
  TJ Sparta Kutná Hora B - SK Meteor Praha 4 : 4 2708 : 2708   SOMMER Václav TJ Sokol Brandýs n. L. 472 2x
  KK Jiří Poděbrady B - TJ Sokol Brandýs n. L. 3 : 5 2635 : 2646   ZAHRÁDKA Ladislav SK Meteor Praha 471 3x
  TJ Sokol Benešov B - TJ AŠ Mladá Boleslav 6 : 2 2547 : 2502 RICHTER Dušan KK Jiří Poděbrady B 467 2x
  KK Slavoj Praha B - KK Slavia Praha 6 : 2 2693 : 2585 Průměr šestky kola 474,17

       TOP 6 - jednotlivci

TOP 6 - družstva

Grand Prix - TOP 20
                       
  Tabulka po 18. kole
  Pořadí Družstvo Zápasy Skóre Dílčí body Průměr Body
  1. KK Konstruktiva Praha A 17 95,5 : 40,5 126,5 : 77,5 2646 28
  2. KK Slavia Praha 18 87,0 : 57,0 109,0 : 107,0 2556 25
  3. SK Meteor Praha 18 83,0 : 61,0 115,0 : 101,0 2574 22
  4. TJ Praga Praha 18 77,0 : 67,0 109,0 : 107,0 2551 21
  5. KK Konstruktiva Praha B 18 82,0 : 62,0 121,5 : 94,5 2560 20
  6. TJ Neratovice 18 74,5 : 69,5 116,5 : 99,5 2491 19
  7. TJ Sokol Benešov B 18 69,0 : 75,0 105,5 : 110,5 2535 19
  8. TJ AŠ Mladá Boleslav 18 76,0 : 68,0 112,5 : 103,5 2535 18
  9. KK Slavoj Praha B 18 74,0 : 70,0 103,0 : 113,0 2512 18
  10. PSK Union Praha 18 64,5 : 79,5 103,0 : 113,0 2492 16
  11. TJ Sokol Brandýs n. L. 19 67,0 : 85,0 102,5 : 125,5 2549 16
  12. TJ Sparta Kutná Hora B 18 56,0 : 88,0 95,0 : 121,0 2496 12
  13. SC Olympia Radotín 18 58,0 : 86,0 96,5 : 119,5 2488 11
  14. KK Jiří Poděbrady B 18 44,5 : 99,5 96,5 : 119,5 2502 7
   
Zpravodaj kola

Zápisy z utkání kola


 
Poslední aktualizace
19.02.2019 - 22:30