11. kolo
  Termín Utkání Výsledek
  ÚT 20.11. 17:30 KK Slavia Praha - SK Meteor Praha 0 : 0 0000 : 0000
  ST 21.11. 19:30 SC Olympia Radotín - TJ Sparta Kutná Hora B 0 : 0 0000 : 0000
  ČT 22.11. 17:30 TJ Neratovice - Konstruktiva Praha A 0 : 0 0000 : 0000
  ČT 22.11. 18:00 PSK Union Praha - Konstruktiva Praha B 0 : 0 0000 : 0000
  23.11. 17:00 TJ AŠ Mladá Boleslav - TJ Sokol Brandýs n. L. 0 : 0 0000 : 0000
  23.11. 17:00 TJ Sokol Benešov B - TJ Praga Praha 0 : 0 0000 : 0000
  23.11. 17:30 KK Slavoj Praha B - KK Jiří Poděbrady B 0 : 0 0000 : 0000
                     
  10. kolo   TOP 6 10. kolo    
  Utkání Výsledek      
  SK Meteor Praha - TJ AŠ Mladá Boleslav 6 : 2 2652 : 2608   DITTRICH David PSK Union Praha 493 1x
  TJ Praga Praha - KK Slavoj Praha B 4 : 4 2519 : 2500   ŠŤASTNÝ Pavel TJ Neratovice   485 1x
  Konstruktiva Praha B - KK Slavia Praha 6 : 2 2661 : 2490   PONDĚLÍČEK Martin SC Olympia Radotín  482 2x
  Konstruktiva Praha A - TJ Sokol Benešov B 6 : 2 2653 : 2570   TEPLIČANEC Petr KK Konstruktiva Praha A 472 2x
  KK Jiří Poděbrady B - SC Olympia Radotín 5 : 3 2600 : 2536   TESAŘ František TJ Sparta Kutná Hora B 471 2x
  TJ Sparta Kutná Hora B - PSK Union Praha 3 : 5 2641 : 2679   VLKOVÁ Ivana SK Meteor Praha  471 2x
  TJ Sokol Brandýs n. L. - TJ Neratovice 2 : 6 2566 : 2612   Průměr šestky kola 479,00

       TOP 6 - jednotlivci

TOP 6 - družstva

Grand Prix - TOP 20
                       
  Tabulka po 10. kole
  Pořadí Družstvo Zápasy Skóre Dílčí body Průměr Body
  1. SK Meteor Praha  10 54,0 : 26,0 69,0 : 51,0 2584 16
  2. KK Konstruktiva Praha A 10 49,0 : 31,0 67,5 : 52,5 2661 16
  3. KK Konstruktiva Praha B 10 51,0 : 29,0 74,0 : 46,0 2553 13
  4. KK Slavia Praha  10 48,0 : 32,0 63,5 : 56,5 2575 12
  5. TJ Neratovice  10 46,5 : 33,5 71,5 : 48,5 2551 12
  6. TJ AŠ Mladá Boleslav 10 46,5 : 33,5 60,0 : 60,0 2532 12
  7. TJ Praga Praha  10 38,0 : 42,0 58,5 : 61,5 2574 9
  8. PSK Union Praha  10 35,5 : 44,5 55,5 : 64,5 2496 9
  9. TJ Sokol Benešov B 10 35,0 : 45,0 59,5 : 60,5 2513 9
  10. KK Slavoj Praha B 10 37,0 : 43,0 58,5 : 61,5 2499 8
  11. TJ Sokol Brandýs nad Labem 10 35,0 : 45,0 52,5 : 67,5 2613 8
  12. SC Olympia Radotín  10 30,0 : 50,0 48,0 : 72,0 2481 6
  13. KK Jiří Poděbrady B 10 27,5 : 52,5 55,0 : 65,0 2458 6
  14. TJ Sparta Kutná Hora B 10 27,0 : 53,0 47,0 : 73,0 2546 4
   
Zpravodaj kola

Zápisy z utkání kola


 
Poslední aktualizace
17.11.2018 - 10:25